Všeobecná sestra/ Sestra - specialistka ARIP - NYMBURK

Chronicare s.r.o.- nabídka práce Všeobecná sestra/ Sestra - specialistka ARIP -  NYMBURKFirma:Chronicare s.r.o.
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Boleslavská tř. 425/9, v areálu Nem. Nymburk - pavilon H), Nymburk
Volné pracovní místo: Všeobecná sestra/ Sestra - specialistka ARIP -  NYMBURK - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Všeobecná sestra/ Sestra - specialistka ARIP -  NYMBURK - NymburkPlat:43.000 - 59.000Kč
Kontaktní email na pozici: Všeobecná sestra/ Sestra - specialistka ARIP -  NYMBURKEmail:kariera@chronicare.cz
Kontaktní telefon na pozici: Všeobecná sestra/ Sestra - specialistka ARIP -  NYMBURKTelefon:+420608513199

Popis pracovní pozice:
• Téměř všechny naše příjmy pacientů jsou plánované, žádný akutní příjem plný zvratů vás nečeká,
• Máte možnost věnovat se pacientům v horizontu několika týdnů až měsíců, vidíte jejich pokroky a vývoj,

• Máte kolem sebe přátelský tým lidí, který svou práci vnímá jako poslání, respektuje jednotlivé
odborníky v něm,
• Jste v krásném, novém a moderním prostředí s kvalitním zázemím pro zaměstnance,
• Pacienti a jejich rodiny vám vaše úsilí navrací v podobě radosti z každého pokroku,
• Jste v zařízení, které je svým uzpůsobením jedinečné, a hranice péče nejsou omezovány historickými
zvyklostmi,
• Někdy to bude těžké, smutné, vyčerpávající, ale pořád vám to bude dávat smysl.

Nabízíme:
• Práci v nepřetržitém provozu (12 hod denní i noční směny),
• Za vaši práci vás dobře odměníme, samozřejmě dle vašich zkušeností, se všemi příplatky a osobním
ohodnocením,
• Přispějeme vám na obědy, poskytneme 5 týdnů dovolené, a máme pro vás připravené i další benefity, ale
rádi si necháme něco jako překvapení na později.
• Podpoříme vás v dalším vzdělávání v oblasti následné intenzivní péče.

Inzerent:
Ověřený uživatel Markéta Klicperová | Nymburk , Praha 13
Telefon: +420724075978
Email: management@chronicaregroup.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel