hospodině/ošetřovatelka/ošetřovatel Jičín

Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Jičín, Jičín
Volné pracovní místo: hospodině/ošetřovatelka/ošetřovatel Jičín - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: hospodině/ošetřovatelka/ošetřovatel Jičín - JičínPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: hospodině/ošetřovatelka/ošetřovatel JičínEmail:latkymedvidek@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: hospodině/ošetřovatelka/ošetřovatel JičínTelefon:+420 725 853 337
Další údaje o pozici: hospodině/ošetřovatelka/ošetřovatel JičínDalší údaje:+420 603 518 523

Popis pracovní pozice:
Hospodině,ošetřovatelka, ošetřovatel. Dohlédnutí na hygienu, stravování, úklid domácnosti , nákupy,
procházky, stolní hry, četba. Vytvořit pro seniory příjemný pocit.

Požadujeme:
Kladný až rodinný vztah k seniorům

Nabízíme:
platové podmínky dohodou k oboustranné spokojenosti. Typ pracovního poměru záleží na dohodě mezi oběma
stranami.

Inzerent:
Ověřený uživatel Eva Štěrbová | Jičín , Jičín
Telefon: 725853337
Email: latkymedvidek@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel