Pomocný zdravotnický pracovník na odběrový sál

Plasma Place s.r.o.- nabídka práce Pomocný zdravotnický pracovník na odběrový sálFirma:Plasma Place s.r.o.
Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Hradec Králové, Hradec Králové
Volné pracovní místo: Pomocný zdravotnický pracovník na odběrový sál - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pomocný zdravotnický pracovník na odběrový sál - Hradec KrálovéPlat:22000 - 30000
Kontaktní email na pozici: Pomocný zdravotnický pracovník na odběrový sálEmail:vedouci.hradec@plasmaplace.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme pomocného zdravotnického pracovníka do odběrového centra Plasma Place v Hradci Králové. Jedná se o
asistenci sestrám na odběrovém sále.

Požadujeme:
Podmínkou je minimální zdravotnické vzdělávání (sanitářka, ošetřovatelka, případně studentka
zdravotnické školy - nejméně 3.ročník)-

Požadujeme příjemné a komunikativní vystupování. Nástup dohodou.

Nabízíme:
Nabízíme práci na denní 12hodinové směny (kratší a delší týden). Týdenní pracovní doba 40 hodin.
Základní nástupní mzda 22 tis. hrubého, postupně navýšení po zkušební době až na 30 tis. hrubého. Bonusy
za nedělní směny (8hodinové), sick day, stravenky.
Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Ověřený uživatel Manažerka | Hradec Králové , Hradec Králové
Telefon: +420737217544
Email: ivvka@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel