Odběrová zdravotní sestra v domácí péči Beroun

Centrum domácí péče- nabídka práce Odběrová zdravotní sestra v domácí péči BerounFirma:Centrum domácí péče
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Beroun, Kladno, Praha západ, Beroun
Volné pracovní místo: Odběrová zdravotní sestra v domácí péči Beroun - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Odběrová zdravotní sestra v domácí péči Beroun - BerounPlat:200 Kč/hodina
Kontaktní email na pozici: Odběrová zdravotní sestra v domácí péči BerounEmail:velasova@centrumdomacipece.cz
Kontaktní telefon na pozici: Odběrová zdravotní sestra v domácí péči BerounTelefon:+420 602 623 348

Popis pracovní pozice:
Centrum domácí péče přijme do svého týmu spolehlivou zdravotní sestru pro výkon zdravotní péče (převážně
odběry nikoliv však covidových pacientů) v domácnosti pacienta v okrese Beroun, Kladno a Praha-západ.

Požadujeme:
Požadujeme ukončené zdravotnické vzdělání, středoškolské nebo vyšší vzdělání, způsobilost k výkonu
povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu - doložit osvědčení. Dobrý zdravotní a psychický stav,
samostatnost, zodpovědnost,
komunikativnost, empatii, vlídný a laskavý přístup k pacientům. Zkušenosti s domácí péčí, řidičský
průkaz sk. B a znalost práce na PC vítány.

Nabízíme:
Nabízíme práci na částečný úvazek - dohoda, výpomoc na RD, pouze zdravotní úkony (převážně odběry),
odměna 200,-Kč/hodina, příjemný kolektiv, možnost dalšího vzdělání, časová flexibilita, příspěvky na
dopravu. Nástup možný
ihned. Kontakt: Ing. Veronika Velasová +420 602 623 348 nebo nám rovnou pošlete životopis

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Velasová | Beroun , Beroun
Telefon: +420 602 623 348
Email: velasova@centrumdomacipece.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel