Zubní instrumentářka Ostrava

DENTPRO Ostrava- nabídka práce Zubní instrumentářka OstravaFirma:DENTPRO Ostrava
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Zubní instrumentářka Ostrava - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zubní instrumentářka Ostrava - OstravaPlat:Nadprůměrné platové ohodnocení
Kontaktní email na pozici: Zubní instrumentářka OstravaEmail:pavlina.kocvarova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Zubní instrumentářka OstravaTelefon:734393009
Další údaje o pozici: Zubní instrumentářka OstravaDalší údaje:Pavlína Kočvarová

Popis pracovní pozice:
Do zavedené zubní kliniky DENTPRO Ostrava, která patří do největší sítě
stomatologických center v České republice Czech Dental Holding,
přijmeme zubní instrumentářku/asistentku na plný úvazek. Praxe v
oboru vítána. Požadujeme zodpovědný přístup k vykonávané práci,
spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, dobré komunikační
schopnosti, flexibilitu, týmovou spolupráci, příjemné vystupování. Nabízíme práci v mladém kolektivu v
příjemném pracovním prostředí, motivační platové ohodnocení, příspěvek na vzdělávání v oboru.

Inzerent:
Ověřený uživatel Pavlína | Ostrava , 700 30
Telefon: +420734393009
Email: pavlina.kocvarova@dentalholding.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel