Lékař - psychiatr zdravotnického střediska - DPČ - Olomouc

Inzerát č: P6461 | Vloženo: 23.07.2020 | Poslední aktualizace: 23.07.2020 09:14:55
Vazební věznice České republiky- nabídka práce Lékař - psychiatr zdravotnického střediska - DPČ - OlomoucFirma:Vazební věznice České republiky
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Lékař - psychiatr zdravotnického střediska - DPČ - Olomouc - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Lékař - psychiatr zdravotnického střediska - DPČ - Olomouc - OlomoucPlat:400 Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Lékař - psychiatr zdravotnického střediska - DPČ - OlomoucEmail:zajem@vez.olc.justice.cz
Kontaktní telefon na pozici: Lékař - psychiatr zdravotnického střediska - DPČ - OlomoucTelefon:+420 585 525 221

Popis pracovní pozice:
Vazební věznice Olomouc, přijme do pracovního poměru na dohodu o pracovní činnosti zaměstnance k obsazení
pracovního místa:

Lékař - psychiatr zdravotnického střediska

Požadujeme:
• odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání lékaře podle zákona
č. 95/2004 Sb.
• specializovaná způsobilost podle zákona č. 95/2004 Sb. - atestace v oboru psychiatrie
• dobrý zdravotní stav, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu práce
• občanská a trestní bezúhonnost
• samostatnost, rozhodnost, komunikativnost, příjemné vystupování
• dobrá znalost práce na PC (Microsoft Office)

Nabízíme:
• rekreace v zařízeních vězeňské služby
• možnost stravování

Ověřený uživatel Mgr. Jiřina Opletalová, Vazební věznice Olomouc | Olomouc , Olomouc
Telefon: +420 585 525 220
Email: zajem@vez.olc.justice.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel