Všeobecná zdravotní sestra - staniční sestra

Centrum domácí péče- nabídka práce Všeobecná zdravotní sestra - staniční sestraFirma:Centrum domácí péče
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Beroun, Beroun
Volné pracovní místo: Všeobecná zdravotní sestra - staniční sestra - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Všeobecná zdravotní sestra - staniční sestra - BerounPlat:35 000,-
Kontaktní email na pozici: Všeobecná zdravotní sestra - staniční sestraEmail:velasova@centrumdomacipece.cz
Kontaktní telefon na pozici: Všeobecná zdravotní sestra - staniční sestraTelefon:+420 602 623 348
Další údaje o pozici: Všeobecná zdravotní sestra - staniční sestraDalší údaje:Ing. Veronika Velasová

Popis pracovní pozice:
Zdravotní zařízení poskytující domácí zdravotní péči v okrese Beroun přijme do svého týmu zaměstnance do
vedoucí pozice - staniční sestra.

Požadujeme:
Požadujeme dobrý zdravotní a psychický stav, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, empatii, řidičský
průkaz sk. B a znalost práce na PC. Zkušenosti s domácí péčí vítány.

Nabízíme:
Nabízíme práci na plný úvazek, samostatnou odbornou činnost staniční sestry, příjemný kolektiv, možnost
dalšího vzdělání, nadstandardní finanční ohodnocení, pravidelné odměny, firemní benefity - 5 týdenní
dovolená, stravenky, příspěvky na dopravu, na telefon, na životní nebo důchodové pojištění. Nástup možný
ihned. Kontakt: Ing. Veronika Velasová Volejte Kompletní péče s.r.o. +420 602 623 348 nebo nám rovnou pošlete
životopis

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Velasová | Beroun , Beroun
Telefon: +420 602 623 348
Email: velasova@centrumdomacipece.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel