Všeobecná zdravotní sestra

Centrum domácí péče- nabídka práce Všeobecná zdravotní sestraFirma:Centrum domácí péče
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:okresy Beroun, Kladno, Praha - západ, Rakovník, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Všeobecná zdravotní sestra - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Všeobecná zdravotní sestra - Středočeský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Všeobecná zdravotní sestraEmail:carda@centrumdomacipece.cz
Kontaktní telefon na pozici: Všeobecná zdravotní sestraTelefon:725 569 142

Popis pracovní pozice:
Zdravotnické zařízení poskytující domácí zdravotní péči přijme do svého týmu zaměstnance.Jedná se pozici
zdravotní sestry v domácí zdravotní péči pro okresy Beroun, Praha - západ, Kladno a Rakovník

Požadujeme:
Požadujeme zdravotnické vzdělání v oboru všeobecná sestra.

Nabízíme:
Nabízíme práci na částečný i plný úvazek dle domluvy. Nadstandardní finanční ohodnocení, firemní benefity,
práci v příjemném pracovním kolektivu a možnost dalšího vzdělání.

Inzerent:
Ověřený uživatel Adam Carda | Praha , Praha 1
Telefon: +420 725 569 142
Email: carda@centrumdomacipece.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel