Všeobecná sestra Nymburk

Inzerát č: P6322 | Vloženo: 09.06.2020 | Poslední aktualizace: 10.06.2020 12:26:14
Chronicare s.r.o.- nabídka práce Všeobecná sestra NymburkFirma:Chronicare s.r.o.
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Boleslavská tř. 425/9, v areálu Nem. Nymburk - pavilon H), Nymburk
Volné pracovní místo: Všeobecná sestra Nymburk - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Všeobecná sestra Nymburk - NymburkPlat:od 34 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Všeobecná sestra NymburkEmail:kariera@chronicare.cz
Kontaktní telefon na pozici: Všeobecná sestra NymburkTelefon:+420 608 513 199

Popis pracovní pozice:
Aktuálně hledáme na naši pobočku do Nymburka kolegu/kolegyni na pozici všeobecná sestra, praktická sestra a
sestra specialistka (ARIP/IP) na oddělení NIP s nástupem dle dohody. Práce na HPP, lze i na zkrácený úvazek.

Co vás v Chronicare čeká?
Kombinace špičkové medicíny a lidského přístupu k pacientovi i jeho rodině.
Nové a moderní prostory s kvalitním zázemím pro zaměstnance a komfortem pro pacienty.
Sehraný zdravotnický tým, který má společný cíl - spokojeného pacienta.
Pacientovi se můžete věnovat kontinuálně a sledovat jeho pokroky při léčbě.

Požadujeme:
Co byste měli mít?
Odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb.

Nabízíme:
Co Vám nabídneme?
Práci, která dává smysl a pracovní prostředí, kde Vás budou respektovat.
Možnost flexibilního plánování směn (12hodinové směny).
Náborový příspěvek 50 000 Kč.
Odpovídající platové ohodnocení dle vzdělání a praxe + příplatky za noční a víkendové směny.
Dovolená 5 týdnů.
Mnoho firemních benefitů a příspěvků.
Možnost bezúročné půjčky.
Využití stipendijního programu na další studium a vzdělávání.

Inzerent:
Ověřený uživatel Markéta Klicperová | Nymburk , Praha 13
Telefon: +420724075978
Email: management@chronicaregroup.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel