Německo - Hledáme pečovatelký personál do domovů důchodců!!!

Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Zahraničí
Volné pracovní místo: Německo - Hledáme pečovatelký personál do domovů důchodců!!! - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Německo - Hledáme pečovatelký personál do domovů důchodců!!! - ZahraničíPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Německo - Hledáme pečovatelký personál do domovů důchodců!!!Email:bewerber-leipzig@brilliant-personaldienste.de
Kontaktní telefon na pozici: Německo - Hledáme pečovatelký personál do domovů důchodců!!!Telefon:+49 (0) 341 5830310

Popis pracovní pozice:
Péče o seniory v domovech důchodců

Požadujeme:
- minimálně 3 měsíce odborných vzkušenosti s péči o seniory
- minimální úroveň německého jazyka lepší A2 - B1
(na pracovišti je potřeba se domluvit, rozumět úkolům i seniorům)
- ochotu pracovat v třísměnném systému (ranní, odpolední a noční směny)
- schopnost týmové práce, loajalitu a odpovědnost

Nabízíme:
- paušální plat
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- možnost zaměstnání i na částečný úvazek
- dovolenou až 30 dní
- Diety do 45,00€ za každý odpracovný den
- jízdné ze sídla společnosti: z 04105 Lipsko do místa konání, za každých 100 km = 10,00 € Netto
- ubytování vždy pomáháme zajistit
- možnost týdenních záloh
- příjemnou pracovní atmosféra
- Moderní a profesionální pracovní prostředí
- Bonusy na Vánoce a na dovolenou

Inzerent:
Ověřený uživatel Brilliant | Zahraničí , Leipzig
Telefon: +49 3415830310
Email: bewerber-leipzig@brilliant-personaldienste.de

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel