Lékař zdravotnického střediska Vazební věznice Olomouc

Vazební věznice Olomouc- nabídka práce Lékař zdravotnického střediska Vazební věznice OlomoucFirma:Vazební věznice Olomouc
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Lékař zdravotnického střediska Vazební věznice Olomouc - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Lékař zdravotnického střediska Vazební věznice Olomouc - OlomoucPlat:dle velikosti úvazku
Kontaktní email na pozici: Lékař zdravotnického střediska Vazební věznice OlomoucEmail:zajem@vez.olc.justice.cz
Kontaktní telefon na pozici: Lékař zdravotnického střediska Vazební věznice OlomoucTelefon:+420 585 525 220

Popis pracovní pozice:
Vězeňská služba České republiky - Vazební věznice Olomouc, přijme do pracovního poměru na zkrácený
úvazek zaměstnance k obsazení pracovního místa lékař zdravotnického střediska. Předpokládaný nástup do
funkce dohodou.
Písemnou žádost o přijetí do pracovního poměru, včetně strukturovaného životopisu, zasílejte pouze na níže
uvedenou emailovou adresu do 31. května 2020.

Požadujeme:
• odbornou způsobilost k výkonu zdravotnického povolání lékaře podle zákona č.
95/2004 Sb.
• specializovanou způsobilost podle zák. č. 95/2004 Sb. - atestace v oboru
všeobecného praktického lékařství
• dobrý zdravotní stav, osobnostní a fyzickou způsobilost k výkonu práce
• samostatnost, rozhodnost, komunikativnost, příjemné vystupování
• občanskou a trestní bezúhonnost
• dobrou znalost práce na PC (Microsoft Office)

Nabízíme:
Platové náležitosti:

• platová třída 14 podle NV ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění
• zvláštní příplatek
• osobní příplatek v závislosti na pracovním nasazení

Ostatní náležitosti:

• příspěvek z fondu FKSP
• možnost stravování
• rekreace v zařízeních vězeňské služby

Ověřený uživatel Mgr. Jiřina Opletalová, Vazební věznice Olomouc | Olomouc , Olomouc
Telefon: +420 585 525 220
Email: zajem@vez.olc.justice.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel