ZDRAVOTNÍ SESTRA V DOMÁCÍM HOSPICI V BRNĚ

Domácí hospic sv. Alžběty- nabídka práce ZDRAVOTNÍ SESTRA V DOMÁCÍM HOSPICI V BRNĚFirma:Domácí hospic sv. Alžběty
Volné pracovní místo: Jihomoravský krajMísto práce:Brno město a Brno venkov, Jihomoravský kraj
Volné pracovní místo: ZDRAVOTNÍ SESTRA V DOMÁCÍM HOSPICI V BRNĚ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ZDRAVOTNÍ SESTRA V DOMÁCÍM HOSPICI V BRNĚ - Jihomoravský krajPlat:32000 Kč měsíčně
Kontaktní email na pozici: ZDRAVOTNÍ SESTRA V DOMÁCÍM HOSPICI V BRNĚEmail:markova@hospicbrno.cz
Kontaktní telefon na pozici: ZDRAVOTNÍ SESTRA V DOMÁCÍM HOSPICI V BRNĚTelefon:735 755 137
Další údaje o pozici: ZDRAVOTNÍ SESTRA V DOMÁCÍM HOSPICI V BRNĚDalší údaje:Alžběta Marková

Popis pracovní pozice:
NABÍZÍME Vám smysluplnou, kreativní a samostatnou, nerutinní i krásnou práci s nevyléčitelně nemocnými
pacienty a jejich rodinami, kteří budou vděční za Vaši odbornou ošetřovatelskou pomoc, radu, dobré slovo a
doprovázení. Nabízíme Vám vzájemnou podporu v týmu, ve kterém jsme k sobě ohleduplní a tolerantní. Nechybí
nám ani smysl pro humor a láska k této práci. Pracujeme v pohotovostním režimu, kdy dle potřeb pacientů
vyjíždíme do terénu.
NEMŮŽEME NABÍDNOUT pohodlnou a jednoduchou práci v kanceláři, ale náročnou práci s pacienty a rodinami v
prostředí jejich domovů. Nenabízíme cestování bez vypjatých situací na silnicích Brna a okolí.

Požadujeme:
Potřebujeme, abyste měl/a:

vzdělání SZŠ (VOŠ, VŠ)
minimálně 1 rok praxe u lůžka
řidičský průkaz sk.B
zájem o paliativní péči a ochotu učit se nové věci

Nabízíme:
U nás budete mít:

kreativní a samostatnou práci v moderním medicínském oboru klouzavou pracovní dobu, nejlépe plný úvazek,
možno i zkrácený úvazek
mzdu 32.000 Kč měsíčně s možností dalšího navýšení
zaměstnanecké benefity (např. stravenky, 3 dny zdravotní volno, 5 týdnů dovolené)
možnosti stáží a dalšího vzdělávání

Inzerent:
Ověřený uživatel Lenka Šimonková | Brno - město , Brno
Telefon: 602592429
Email: simonkova@hospicbrno.cz