Hledám zubní zdravotní sestru

MUDr. Jana Nováková- nabídka práce Hledám zubní zdravotní sestruFirma:MUDr. Jana Nováková
Volné pracovní místo: Hradec KrálovéMísto práce:Dvorská 798, Hradec Králové
Volné pracovní místo: Hledám zubní zdravotní sestru - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Hledám zubní zdravotní sestru - Hradec KrálovéPlat:domluvou
Kontaktní email na pozici: Hledám zubní zdravotní sestruEmail:jamino999@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Hledám zubní zdravotní sestruTelefon:+420 777 781 892
Další údaje o pozici: Hledám zubní zdravotní sestruDalší údaje:+420 775 090 109

Popis pracovní pozice:
Zubní zdravotní sestra na plný úvazek pracující ve stomatologické ordinaci.

Požadujeme:
Maturitní vzdělání

Ověřený uživatel Jana Nováková | Hradec Králové , Hradec Králové
Telefon: +420 777781892
Email: jamino999@seznam.cz