Osobní asistent k mladé ženě na vozíku - BRNO

Inzerát č: P4847 | Vloženo: 11.02.2019 | Poslední aktualizace: 11.02.2019 19:39:30
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Osobní asistent k mladé ženě na vozíku - BRNO - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Osobní asistent k mladé ženě na vozíku - BRNO - Brno - městoPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Osobní asistent k mladé ženě na vozíku - BRNOEmail:jezovap@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Osobní asistent k mladé ženě na vozíku - BRNOTelefon:+420 601 365 022
Další údaje o pozici: Osobní asistent k mladé ženě na vozíku - BRNODalší údaje:Volejte po-pá od 18.00

Popis pracovní pozice:
Budete pomáhat mladé šikovné ženě, která je z důvodu těžšího svalového onemocnění na vozíku, s
většinou úkonů běžného života, např.:
• pečovat o její osobu (osobní hygiena, toaleta, oblékání, make-up, jídlo, pití atd.)
• přesunovat ji z vozíku a zpět (např. do postele, do sprchy) a polohovat ji na lůžku i zahraničí)
• starat se o domácnost, nákupy a vaření

Požadujeme:
• fyzickou zdatnost (klientku musíte unést, mimo domov ji budete přesouvat z vozíku a zpět)
• řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
• bezúhonnost
• časovou flexibilitu
• přátelský a aktivní přístup, zodpovědnost, vytrvalost a respektování soukromí klientky
• a hlavně chuť dělat užitečnou práci (vše ostatní Vás naučíme)

Pracovní doba:
Podle domluvy s klientkou, minimálně však 1x12 hodin týdně (denní nebo noční směna).
Pokud zvládnete jednou za čas odpracovat v kuse celý víkend nebo více dnů najednou, bude to velká výhoda.

Nástup: ihned (po zaškolení)

Nabízíme:
• zajímavé finanční ohodnocení: čistý výdělek 100 Kč za hodinu, v případě delší časové asistence
odměna paušální částkou
• možnost plánovat si směny dle svých časových možností (studia, osobních aktivit)
• dlouhodobá a vzájemně výhodná spolupráce (HPP i práce na dohodu)
• možnost podívat se v rámci doprovodu klientky do zahraničí a strávit tak netradiční dovolenou :)
• možnost práce na plný úvazek
• setkávání s přátelskými lidmi, inspirativní prostředí, nové zážitky a zkušenosti
• a taky praxi pro Vaše studium nebo budoucí povolání

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Ježová | Brno - město , Brno
Telefon: +420 601 365 022
Email: jezovap@seznam.cz