Ošetřovatel/ka v Německu

Volné pracovní místo: ZahraničíMísto práce:Zahraničí
Volné pracovní místo: Ošetřovatel/ka v Německu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Ošetřovatel/ka v Německu - ZahraničíPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Ošetřovatel/ka v NěmeckuEmail:d.sohlleder@orizon.de

Popis pracovní pozice:
Firma Orizon patří mezi 10 největších personálních agentur v Německu (umístěna na 7. místě v žebříčku
pracovních agentur). Naším cílem je najít pro Vás tu nejlepší práci, ve které budete spokojeni a bude Vám
vyhovovat. Kontaktovat nás můžete i v případě, že jste v zaměstnaneckém poměru, ale přemýšlíte o změně.
Práci zprostředkováváme formou dočasného i trvalého pracovního poměru, v široké škále oborů a odvětví v
pohraničí České republiky a Německa.

Popis pozice:

• Poskytování komplexní, plánované a základní péče
• Dokumentace všech ošetřovatelských úkolů a činností
• Aktivní napomáhání zajištění kvalitní péče
• Provádění veškerých ošetřovatelských činností v zařízení a pomoc dle potřeby

Požadujeme:
Profil kandidáta:

• Zkušenosti v oblasti péče jsou žádoucí, ale nejsou podmínkou
• Pozitivní postoj k práci a vyrovnanost
• Příjemná komunikace s klienty a kolegy
• Empatie v jednání se staršími lidmi
• Ochota pracovat o víkendu a ve směnách
• Příslušnost k církvi výhoda, nikoliv podmínka

Nabízíme:
Nabízíme:

• Atraktivní pracovní prostředí s dobrou perspektivou
• Kolektivní odměňování dle sazeb iGZ/DGB plus oborové příplatky
• Osobní podpora a kvalifikované poradenství
• Náš program Zaměstnanecké benefity "Orizon PlusPoints"
• Vánoční odměny, příspěvek na dovolenou
• až 30 dní dovolené
• Personální poradenství v českém jazyce

Inzerent:
Ověřený uživatel Dana Sohlleder | Ústecký kraj , Dresden
Telefon: +49 351 44005 22
Email: d.sohlleder@orizon.de