Asistenční služba

Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Pardubice
Volné pracovní místo: Asistenční služba - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Asistenční služba - PardubicePlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Asistenční službaEmail:lysa.s@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Asistenční službaTelefon:607925717
Další údaje o pozici: Asistenční službaDalší údaje:po 19:00 hodině

Popis pracovní pozice:
asistentka

Požadujeme:
Požadujeme asistenční službu v Pardubicích Polabinách pro starší osobu v době od 10:30 do 12:30 hodin, od 16:00
do 17:00 hodin, všechny dny v měsíci.
Služba se týká převzetí jídla, servírování jídla, drobný nákup, pomoc při osobní hygieně, úklid.
Poskytování služeb po propuštění osoby z nemocnice, předpokládaný termín prosinec 2018.

Inzerent:
Ověřený uživatel Šárka | Pardubický kraj , Chrudim
Telefon: 469688881
Email: lysa.s@seznam.cz