Sestřička do zubní ordinace

www.terident.cz- nabídka práce Sestřička do zubní ordinaceFirma:www.terident.cz
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno, Brno - město
Volné pracovní místo: Sestřička do zubní ordinace - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Sestřička do zubní ordinace - Brno - městoPlat:18 000
Kontaktní email na pozici: Sestřička do zubní ordinaceEmail:dvtereza@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Sestřička do zubní ordinaceTelefon:774556646

Popis pracovní pozice:
Do nově otevřené zubní ambulance přijmeme sestřičku/ zubní instrumentářku.
Na plný pracovní úvazek, benefity součástí, mladý pohodový kolektiv.

Požadujeme:
Chuť do práce a do práce s lidmi, milé a příjemné vystupování

Nabízíme:
benefity v podobě stravných lístků, slevy na zubní ošetření

Ověřený uživatel Tereza Dvořáková | Brno - město , Židenice, Brno
Telefon: 774556646
Email: dvtereza@seznam.cz