Zubní instrumentář (m/ž)

Clinic for Smile- nabídka práce Zubní instrumentář (m/ž)Firma:Clinic for Smile
Volné pracovní místo: Karlovarský krajMísto práce:Karlovarský kraj
Volné pracovní místo: Zubní instrumentář (m/ž) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zubní instrumentář (m/ž) - Karlovarský krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Zubní instrumentář (m/ž)Email:info@clinicforsmile.cz
Kontaktní telefon na pozici: Zubní instrumentář (m/ž)Telefon:720 932 351

Popis pracovní pozice:
Schopnost samostatné práce i spolupráce s týmem

Požadujeme:
Kvalifikační předpoklady:

SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání - kvalifikace všeobecná sestra nebo zubní instrumentářka (m/ž)
Zdravotní a trestní bezúhonnost v souladu se zákonem
Znalost MS Office
Spolehlivost a odpovědnost

Nabízíme:
Co Vám můžeme nabídnout:

Moderní a špičkově vybavené pracoviště v Karlových Varech
Nadstandardní mzdové ohodnocení
Příjemný kolektiv i pracovní prostředí
Zaškolení a podporu po nástupu
Nástup od 1.6.2024 nebo dle dohody
Pokud se chcete stát součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis na e-mail: info@clinicforsmile.cz nebo nás
kontaktujte na tel. +420 720 932 351

Ověřený uživatel EUROPA Union Service a.s. | Celá ČR , Plzeň
Telefon: +420 377 921 989
Email: marketing.veronika@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel