Lékař - vedoucí zdravotnického střediska

Věznice Stráž pod Ralskem- nabídka práce Lékař - vedoucí zdravotnického střediskaFirma:Věznice Stráž pod Ralskem
Volné pracovní místo: Česká LípaMísto práce:Stráž pod Ralskem, Česká Lípa
Volné pracovní místo: Lékař - vedoucí zdravotnického střediska - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Lékař - vedoucí zdravotnického střediska - Česká LípaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Lékař - vedoucí zdravotnického střediskaEmail:zolah@vez.spr.justice.cz
Kontaktní telefon na pozici: Lékař - vedoucí zdravotnického střediskaTelefon:487878210

Popis pracovní pozice:
Zajišťování lékařské péče pro osoby ve výkonu trestu a zaměstnance věznice.

Požadujeme:
Atestaci I. stupně ze všeobecného lékařství.

Nabízíme:
V současné době hledáme lékaře na hlavní pracovní poměr, ale nebráníme se také spolupráci v rámci dohody o
pracovní činnosti. Spolupráce by mohla být zajímavá např. pro lékařky na mateřské dovolené, lékaře ve
starobním důchodu, nebo lékaře z blízkého okolí v rámci činnosti v odpoledních hodinách, nebo i ve dnech
pracovního volna.
Lékař má zajištěnu stálou klientelu z řad zaměstnanců VS ČR a také vězněných osob. Pro zajištění práce
má lékař dispozici plně vybavenou lékařskou ordinaci.

Základní informace k hlavnímu pracovnímu poměru
• plat v rozmezí od 80 680 Kč do 94 230 Kč v závislosti na délce započitatelné praxe,
• 30 dnů dovolené v kalendářním roce,
• 5 dnů indispozičního volna,
• pracovní doba pondělí až pátek od 6,30 hod. do 15,00 hodin, možnost kratšího pracovního úvazku, možnost
práce v odpoledních hodinách,
• ubytování na ubytovně Vězeňské služby ČR ve Stráži pod Ralskem, nebo možnost získání městského
nájemního bytu v Mimoni a okolí, podnikové stravování včetně příspěvku, odměny při životním a pracovním
jubileu, příspěvek ve výši až 10 000 Kč na rodinnou a dětskou rekreaci, rekreaci na zotavovnách VS ČR,
permanentky do rekreačních a sportovních zařízení, čerpání bezúročných zápůjček z FKSP až do výše 200
000 Kč, lékařskou péči, bezplatné využití posilovny a sauny, zvýhodněný zaměstnanecký tarif u mobilního
operátora a možnost bezplatného parkování v objektu zaměstnavatele.
Základní informace k dohodě o pracovní činnosti:
• rozsah vykonávané činnosti maximálně do 20 hodin týdně, konkrétní rozložení hodin ponecháme na Vašich
možnostech (spodní hranice hodin není stanovena),
• možnost sjednání nároku na dovolenou,
• nabízíme odměnu od 700 Kč/hod. s možností adekvátního zvýšení v závislosti na délce sjednaného úvazku
a dalších podmínkách mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem,
• dále nabízíme ubytování na ubytovně Vězeňské služby ČR ve Stráži pod Ralskem, nebo při dlouhodobé
spolupráci možnost získání městského nájemního bytu v Mimoni a okolí.

Ověřený uživatel Zdeněk Oláh | Česká Lípa , Stráž pod Ralskem
Telefon: 487878210
Email: zolah@vez.spr.justice.cz