Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P9377

Obráběč kovů - karuselář / mzda 32 000,- Kč/zálohy, ubytován

Volné pracovní místo: Zlínsky krajMísto práce:Vsetín, Zlínsky kraj
Volné pracovní místo: Obráběč kovů - karuselář / mzda 32 000,- Kč/zálohy, ubytován - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obráběč kovů - karuselář / mzda 32 000,- Kč/zálohy, ubytován - Zlínsky krajPlat:25000 - 32000
Kontaktní email na pozici: Obráběč kovů - karuselář / mzda 32 000,- Kč/zálohy, ubytovánEmail:at.wjagency@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Obráběč kovů - karuselář / mzda 32 000,- Kč/zálohy, ubytovánTelefon:+420720022037
Další údaje o pozici: Obráběč kovů - karuselář / mzda 32 000,- Kč/zálohy, ubytovánDalší údaje:Anna Thurnerová

Popis pracovní pozice:
- seřizování a obsluha konvenčních a NC karuselů při strojním obrábění součástí soustružením,
vrtáním,
vystružováním, broušením a frézováním přidav. zařízením
- řezání závitů, obrábění vnějších a vnitřních ploch, kuželů a jiných tvarů, kovotlačitelné operace
na plechu
- kontrola, měření

Požadujeme:
- ÚSO, příp. vyučení v oboru obráběč kovů či strojírenském oboru
- znalost NC systému (výhodou MEFI, SIEMENS)
- oprávnění provádět vazačské práce
- dobrý zdravotní stav
- zodpovědnost a ochotu pracovat na směny /dvousměnný případně třísměnný provoz nebo nepřetržitý provoz/

Nabízíme:
- možnost ubytování dle zakázky
- příspěvek 3000,-Kč/měs. na ubytování dle vlastního výběru těm, kteří se rozhodnou přestěhovat za
prací
- zajímavá práce v mezinárodní společnosti
- špičkové technologie a moderně vybavená pracoviště
- práce na dohodu o pracovní činnosti/hlavní pracovní poměr
- odpovídající mzdové ohodnocení
- práci v dynamickém kolektivu
- týdenní zálohy a podpora koordinátora
- termín nástupu: IHNED

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie | Olomouc , Olomouc
Telefon: 739377039
Email: lc.wjagency@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel