Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P9238

Operátor slévárenských slitin

METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce Operátor slévárenských slitinFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary, Kladno
Volné pracovní místo: Operátor slévárenských slitin - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor slévárenských slitin - KladnoPlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: Operátor slévárenských slitinEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor slévárenských slitinTelefon:603358885
Další údaje o pozici: Operátor slévárenských slitinDalší údaje:Petra Přibylová

Popis pracovní pozice:
Výroba slévárenských slitin neželezných kovů
Práce s tekutým kovem

Požadujeme:
Vyučení
Dobrý zdravotní stav
Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu
Praxe s VZV a jeřábnickou technikou - výhodou
Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci

Nabízíme:
Nástupní mzda od 30 000 Kč
Motivující finanční ohodnocení
Náborový příspěvek
Měsíční docházkový bonus
13. plat a 5 týdnů dovolené
Dotované závodní stravování
Pravidelné meziroční zvyšování mzdy
Roční příspěvek 6.000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Přibylová | Kladno , Velvary
Telefon: +420603358885
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel