Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P9106

Přidej se k nám do party ! (ubytování -zálohy) Olomouc

Lucie Cyprichová- nabídka práce Přidej se k nám do party ! (ubytování -zálohy) OlomoucFirma:Lucie Cyprichová
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Přidej se k nám do party ! (ubytování -zálohy) Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Přidej se k nám do party ! (ubytování -zálohy) Olomouc - OlomoucPlat:160-200
Kontaktní email na pozici: Přidej se k nám do party ! (ubytování -zálohy) OlomoucEmail:cv@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Přidej se k nám do party ! (ubytování -zálohy) OlomoucTelefon:+420739377039

Popis pracovní pozice:
Máš chuť pracovat s partou super lidí v příjemném prostředí? Přidej se k nám !

Přijmeme spolehlivé pracovníky/ce na pozice operátorů výroby, možno dlouhodobě na DPČ (brigáda) i HPP (hlavní
pracovní poměr).

Produkce je organizována v moderním a čistém výrobním provozu.

Co u nás budou dělat muži?

- obsluhovat automatické a poloautomatické stroje a zařízení (lisy, ohýbačky,
odporové svářečky).
- montovat finální výrobky
- kontrolovat množství a kvalitu vyrobených dílů

Co u nás budou dělat ženy?

- manipulovat s díly
- obsluhovat automatické a poloautomatické stroje (ohýbačky)

Nejedná se o pásovou výrobu.

Praxe není nutná, vše vás rádi naučíme.
Předpokládaný termín nástupu: IHNED

Požadujeme:
- minimálně základní vzdělání
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost
- dodržování pracovní morálky
- zodpovědnost a ochotu pracovat ve třísměnném provozu 7,5 h. s volnými víkendy

Nabízíme:
- moderní a čisté pracovní prostředí, vhodné i pro ženy
- přátelský kolektiv
- práce na dohodu o pracovní činnosti DPČ/ hlavní pracovní poměr HPP
- možnost přesčasů
- možnost týdenních záloh
- zajímavé platové ohodnocení
- měsíční odměny (osobní ohodnocení, výkonnostní prémie,...)
- dotované stravování
- možnost ubytování
- zastávka MHD přímo před firmou
- podpora koordinátorky

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel