Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P9104

Pojďte s námi lisovat, nástupy ihned! Olomouc

Lucie Cyprichová- nabídka práce Pojďte s námi lisovat, nástupy ihned! OlomoucFirma:Lucie Cyprichová
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Pojďte s námi lisovat, nástupy ihned! Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pojďte s námi lisovat, nástupy ihned! Olomouc - OlomoucPlat:od 123 Kč /hod
Kontaktní email na pozici: Pojďte s námi lisovat, nástupy ihned! OlomoucEmail:cv@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Pojďte s námi lisovat, nástupy ihned! OlomoucTelefon:+420739377039

Popis pracovní pozice:
Přivítáme nové posily do týmu. Fyzicky nenáročná práce vhodná pro muže i ženy s nástupy IHNED.

Co u nás budete dělat?

Budete se podílet na výrobě plastových částí do interiérů vozů, kontrolovat je a manipulovat s nimi.

Moderní pracoviště s automatickými vstřikolisy.

Požadujeme:
- min. základní vzdělání
- manuální zručnost
- chuť pracovat

Nabízíme:
- práce na DPČ nebo HPP
- mzda od 123,- Kč/h
- možnost vyplácení týdenních záloh
- podpora koordinátora

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel