Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P9103

Práce přímo v Olomouci-obsluha CNC,nástup IHNED!

Lucie Cyprichová- nabídka práce Práce přímo v Olomouci-obsluha CNC,nástup IHNED!Firma:Lucie Cyprichová
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Práce přímo v Olomouci-obsluha CNC,nástup IHNED! - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Práce přímo v Olomouci-obsluha CNC,nástup IHNED! - OlomoucPlat:od 25000
Kontaktní email na pozici: Práce přímo v Olomouci-obsluha CNC,nástup IHNED!Email:cv@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Práce přímo v Olomouci-obsluha CNC,nástup IHNED!Telefon:+420739377039
Další údaje o pozici: Práce přímo v Olomouci-obsluha CNC,nástup IHNED!Další údaje:Lucie Cyprichová

Popis pracovní pozice:
Nabízíme vám dlouhodobé zaměstnání vhodné pro muže i ženy. Firma se nachází přímo v Olomouci s výborným
dopravním spojením.
Samozřejmostí je exkurze, abyste se co nejlépe seznámili s provozem.
Pokud se rozhodnete pro nástup, čeká vás profesionální školení, kdy si osvojíte veškeré výrobní postupy a
vše co budete potřebovat v provoze.
Strojírenské vzdělání není podmínkou, ale výhodou.

Požadujeme:
Co od Vás očekáváme?
-samostatnost a dobrou pracovní morálku
-logické myšlení
-ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
-soustružna 2 dny ranní, 2 dny noční, 4 dny volna
-ochotu pracovat ve třísměnném provozu
-brusírna po-pá střídání R/O/N směn s volnými víkendy
-dlouhodobou spolupráci

Výhodou pro Vás bude, když budete mít:
-praxi ve výrobním závodě, nejlépe strojírenství/automotive -SOU se zaměřením elektro, strojní, servis
strojů a zařízení

Nabízíme:
zajímavé platové podmínky
-dotovanou stravu
-možnost záloh
-profesionální školící systém
-rozvoj kariéry
-nástupy ihned
-zastávka MHD přímo před firmou
-dlouhodobou spolupráci a přátelský přístup

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel