Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P9026

Kuchařka pro studenou kuchyni Praha 10 Uhřiněves

Volné pracovní místo: Praha 10Místo práce:Praha 10 Uhřiněves, Praha 10
Volné pracovní místo: Kuchařka pro studenou kuchyni Praha 10 Uhřiněves - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Kuchařka pro studenou kuchyni Praha 10 Uhřiněves - Praha 10Plat:150,-Kč /hod
Kontaktní email na pozici: Kuchařka pro studenou kuchyni Praha 10 UhřiněvesEmail:machmelova@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Kuchařka pro studenou kuchyni Praha 10 UhřiněvesTelefon:733730805

Popis pracovní pozice:
Kuchařka do studené kuchyně do výrobny lahůdek /chlebíčky ,saláty /.S tím souvisí příprava , výroba a
samozřejmostí je dodržování veškerých pracovních postupů .

Požadujeme:
Požadujeme ,
zdravotní průkaz , praxi ve studené kuchyni ,pokud možno očkování

Nabízíme:
Pracovní doba od neděle do pátku a dva dny volno /pátek ,sobota nebo sobota , neděle/.
Mzda je hodinová +sociální , zdravotní
Možnost dohody na DPP ,DPČ

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Chmelová | Praha 10 , Praha 10
Telefon: 733730805
Email: machmelova@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel