Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P9010

Zámečník Nýřany

Markmont s.r.o.- nabídka práce Zámečník NýřanyFirma:Markmont s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Nýřany, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Zámečník Nýřany - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zámečník Nýřany - Plzeň - městoPlat:170 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Zámečník NýřanyEmail:personal@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: Zámečník NýřanyTelefon:777573051

Popis pracovní pozice:
Přijmeme strojního zámečníka pro výrobu klimatizačních jednotek pro kolejová vozidla.

SMĚNY
- POUZE RANNÍ SMĚNA

Místo výkonu práce:
- Plzeň sever - Nýřany (autobusová doprava k firmě)

Mzda
až 170 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Nástup IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail :
personal@markmont.eu

Poděbradova 1, Plzeň - V přízemí budovy Avalon centrum - MARKMONT S.R.O.

Požadujeme:
- vyučení ve strojním oboru výhodou
- praxe ve strojním oboru
-Manuální zručnost
-Orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:
- Smlouvu na HPP
- Dlouhodobou spolupráci ve stabilním podniku
- Možnost záloh
- Ubytování
- Příspěvek na cestovné

Inzerent:
Ověřený uživatel Varečková | Plzeňský kraj , Praha
Telefon: 777573051
Email: personal@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel