Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P9009

Elektromechanik Nýřany

Markmont s.r.o.- nabídka práce Elektromechanik NýřanyFirma:Markmont s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Nýřany, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Elektromechanik Nýřany - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektromechanik Nýřany - Plzeň - městoPlat:180 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Elektromechanik NýřanyEmail:personal@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: Elektromechanik NýřanyTelefon:777573051

Popis pracovní pozice:
Do jednosměnného provozu hledáme zaměstnance na pozici elektromechanika při výrobě klimatizačních jednotek.

Hodinová mzda:
mzda až 180 Kč / hod. dle pracovního zařazení
Nástup MOŽNÝ IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail
personal@markmont.eu Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Požadujeme:
· Min. vyučení v elektrotechnickém směru
· Znalost výkresové dokumentace
· Praxe v oboru

Nabízíme:
· Smlouvu na HPP
· Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Nýřanech
· Příspěvek na dopravu
· Doprava zajištěna
· Možnost ubytování
· Možnost přesčasových hodin
· Možnost záloh
· Nástup možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Varečková | Plzeňský kraj , Praha
Telefon: 777573051
Email: personal@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel