Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P9008

Elektromontér

Markmont s.r.o.- nabídka práce ElektromontérFirma:Markmont s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Elektromontér - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Elektromontér - Plzeň - městoPlat:170 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: ElektromontérEmail:personal@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: ElektromontérTelefon:777573051

Popis pracovní pozice:
Hledáme elektromontéra do výroby leteckých interiérů.
Náplň práce:
Výroba kuchyněk do letadel Airbus, vhodné pro manuálně zručné uchazeče s praxí na pozici zámečníků,
montérů, truhlářů. sádrokartonářů, modelářů či elektromontérů.

Mzda:
• až 170 Kč/ h. dle pracovního zařízení

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email :
personal@markmont.eu.
Můžete nás navštívit i osobně na adrese: Markmont s.r.o. Poděbradova 1 , Plzeň - V přízemí budovy
Avalon.

Požadujeme:
• Znalost četní výkresové dokumentace
• Manuální zručnost
• Ochota pracovat ve dvousměnném provozu
• Praxi na montérské pozici či jako elektromechanik

Nabízíme:
• Smlouvu na HPP
• Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Plzni
• Možnost uplatnění i pro absolventy
• Možnost ubytování
• Možnost přesčasových hodin
• Možnost záloh
• Nástup možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Varečková | Plzeňský kraj , Praha
Telefon: 777573051
Email: personal@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel