Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P9006

Obráběč kovů

Markmont s.r.o.- nabídka práce Obráběč kovůFirma:Markmont s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Obráběč kovů - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obráběč kovů - Plzeň - městoPlat:160 Kč/hod
Kontaktní email na pozici: Obráběč kovůEmail:personal@markmont.eu
Kontaktní telefon na pozici: Obráběč kovůTelefon:777573051

Popis pracovní pozice:
Do jednosměnného provozu v Plzni přijmeme zaměstnance na pozici Obráběč kovů pro výrobu trolejbusů.

Náplň práce:
samostatná práce na klasickém/konvenčním soustruhu

Směny:
• Pouze ranní směny.

Hodinová mzda:
• mzda až 160 Kč / hod. dle pracovního zařazení

Nástup MOŽNÝ IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 573 051 nebo zasílejte své životopisy na email :
personal@markmont.eu
Poděbradova 1, Plzeň - V budově Avalon centrum. Markmont s.r.o.

Požadujeme:
• vyučen v oboru
• čtení technické dokumentace a výkresů

Nabízíme:
• Smlouvu na HPP
• Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Plzni
• Možnost uplatnění i pro absolventy
• Možnost ubytování
• Možnost přesčasových hodin
• Možnost záloh
• Nástup možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Varečková | Plzeňský kraj , Praha
Telefon: 777573051
Email: personal@markmont.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel