Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8973

Operátor lisu, Ostrava, nástup ihned, 25 000 Kč

Randstad HR Solutions- nabídka práce Operátor lisu, Ostrava, nástup ihned, 25 000 KčFirma:Randstad HR Solutions
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava Hrabová, Ostrava
Volné pracovní místo: Operátor lisu, Ostrava, nástup ihned, 25 000 Kč - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor lisu, Ostrava, nástup ihned, 25 000 Kč - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Operátor lisu, Ostrava, nástup ihned, 25 000 KčEmail:eva.tyleckova@randstad.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor lisu, Ostrava, nástup ihned, 25 000 KčTelefon:+420 770 147 132

Popis pracovní pozice:
Hledáme operátory na lisy do firmy, která se zabývá výrobou brzdových destiček. Práce probíhá ve
čtyř-směnném provozu (12h směny) a je dobře dopravně dostupná. Měsíčně si můžete vydělat až 27 000 Kč.

Co vás v práci čeká?
kontrola lisovací směsi v "zásobníku"
nastavování, obsluha a údržba lisu
doplňování brzdových destiček do "zásobníku"

Požadujeme:
ochotu pracovat ve 12h provozu (krátký/dlouhý týden)
praxi z výroby alespoň 1 rok
praxe s výrobní dokumentací výhodou (nikoliv podmínkou)
samostatnost a preciznost
nástup možný ihned nebo dle domluvy

Nabízíme:
základní mzdu 20 640 Kč
k tomu bonusy a prémie až 5 000 Kč měsíčně
příplatky za směnnost
nadstandardní příplatky za přesčas
po zapracování možnost navýšení mzdy
dotované stravné (obědy za max. 46 Kč)
náborový bonus 15 000 Kč
25 dnů dovolené

Inzerent:
Ověřený uživatel Randstad Ostrava | Ostrava , Ostrava
Telefon: +420 770 147 132
Email: administrativa.ostrava@randstad.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel