Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8972

Operátor CNC, Ostrava, HPP, nástup ihned

Randstad HR Solutions- nabídka práce Operátor CNC, Ostrava, HPP, nástup ihnedFirma:Randstad HR Solutions
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava Hrabová, Ostrava
Volné pracovní místo: Operátor CNC, Ostrava, HPP, nástup ihned - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor CNC, Ostrava, HPP, nástup ihned - OstravaPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Operátor CNC, Ostrava, HPP, nástup ihnedEmail:eva.tyleckova@randstad.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor CNC, Ostrava, HPP, nástup ihnedTelefon:+420 770 147 132

Popis pracovní pozice:
Hledáte si novou práci ve výrobě? Vyhovuje Vám práce v nepřetržitém provozu? "Odbrzděte" svou kariéru a
pojďte posílit ostravský tým!!! Vše potřebné Vás rádi naučíme, navíc za práci u nás dostanete velmi dobře
zaplaceno!

Vaši náplní práce bude obsluha obráběcího stroje a tzv. myčky, kontrola a manipulace s brzdovými systémy.

Požadujeme:
Praxi ve výrobě (s CNC stroji výhodou)
Pečlivost a samostatnost
Časovou flexibilitu - práce v nepřetržitém provozu
Manuální zručnost
Fyzickou zdatnost

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání na HPP (3. měsíční zkušební doba)
V prvním měsíci si vyděláte 23 500 Kč, po zaškolení i více
Nástupní mzda 115,- Kč/hod. + příplatky
Prémie 9 % každý měsíc
Nadstandardní příplatky a bonusy
Rychlý vývoj mzdy a kariérní postup
Bonus za nepřetržitý provoz 500 - 2 000 Kč
Příspěvek na dopravu 650 - 2 500 Kč
Příspěvek na stravování (obědy za 31 - 35 Kč)
25 dní dovolené
Bonus za doporučení kamaráda 6 000 Kč

Inzerent:
Ověřený uživatel Randstad Ostrava | Ostrava , Ostrava
Telefon: +420 770 147 132
Email: administrativa.ostrava@randstad.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel