Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8943

Operátor/ka výroby čokolády, 21-35000 Kč, náborový příspěvek

Randstad HR Solutions- nabídka práce Operátor/ka výroby čokolády, 21-35000 Kč, náborový příspěvekFirma:Randstad HR Solutions
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Operátor/ka výroby čokolády, 21-35000 Kč, náborový příspěvek - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor/ka výroby čokolády, 21-35000 Kč, náborový příspěvek - OlomoucPlat:21700-35000 Kč
Kontaktní email na pozici: Operátor/ka výroby čokolády, 21-35000 Kč, náborový příspěvekEmail:jana.warmusova@randstad.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor/ka výroby čokolády, 21-35000 Kč, náborový příspěvekTelefon:+420 773 788 664

Popis pracovní pozice:
Máte rádi čokoládu? Sladkou vůni kakaa, kakaové hmoty?
Neváhejte a přihlaste se, přidejte se k nám. Pomozte nám při výrobě čokolády a čokoládových výrobků.

Jedná se o práci na linkách na výrobu čokolády a čokoládových výrobků podle zařazení ve třísměnném,
12-ti hodinovém nebo nepřetržitém provoze.
Snadná dostupnost do práce - jen pár minut z centra, vlaku, autobusu.

Požadujeme:
- manuální zručnost
- chuť pracovat a učit se obsluhovat i složitější stroje
- zodpovědnost a důraz na kvalitu
- pravidelnost docházky
- výhodou je zkušenost z výroby

Nabízíme:
- možnost výběru práce od nejjednodušší po složitější práci na linkách (podle zařazení platové
ohodnocení od 21700 - 35000 Kč)
- náborový příspěvek
- práce ve třísměnném, 12-ti hodinovém (Po-Čt - denní a noční 12-ti hod. směny), nepřetržitém (2 dny
denní, 2 dny noční, 4 dny volno) provozu
- benefity - příspěvek na životní a penzijní připojištění, karta Benefit plus, Multi sport, příspěvek na
dětskou výživu a vzdělání
- zaměstnanecké slevy v podnikové prodejně - pro Vás i svou rodinu
- dotovené stravné - oběd jen za skvělých 25 Kč
- 25 dní dovolené
- především stabilní zaměstnání a jistotu práce s možností profesního růstu a zároveň zvyšování svého
platu

Inzerent:
Ověřený uživatel Randstad Ostrava | Ostrava , Ostrava
Telefon: +420 770 147 132
Email: administrativa.ostrava@randstad.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel