Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8928

Operátor/ka Litovel, náborový příspěvek 20000 Kč

Randstad HR Solutions- nabídka práce Operátor/ka Litovel, náborový příspěvek 20000 KčFirma:Randstad HR Solutions
Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Litovel, Olomouc
Volné pracovní místo: Operátor/ka Litovel, náborový příspěvek 20000 Kč - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor/ka Litovel, náborový příspěvek 20000 Kč - OlomoucPlat:25000 - 30000 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Operátor/ka Litovel, náborový příspěvek 20000 KčEmail:jana.warmusova@randstad.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor/ka Litovel, náborový příspěvek 20000 KčTelefon:+420 773 788 664

Popis pracovní pozice:
Máte zájem o práci v oboru potravinářství ? Hledáme přímo Vás.
V naší výrobě pracujeme na automatických a poloautomatických výrobních linkách. Hlavním úkolem je
dodržování kvality, hygieny a zajištění zabalení výrobků v požadovaném množství do obalů, vybraných
zákazníkem.

Nabízíme Vám práci přímo do kmene, náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč při nástupu do 31.12.2021.

Co bude obsahem Vaší práce:
- Obsluha balících strojů, včetně zodpovědnosti za správné nastavení a seřízení balících strojů
- Výměna balících fólií, kartonů a jiného příslušenství
- Spolupráce s kolegy na údržbě výrobních linek a při změnách výrobních dávek
- Kontrola výrobků
- Odpovědnost za kvalitu odvedené práce, výkon a plnění předepsaných standardů

Požadujeme:
- Manuální zručnost, technické myšlení, cit pro techniku
- Dobrý zdravotní stav, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, pečlivost
- Chuť a ochota učit se nové věci
- Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
- Nástupní mzdu - 26000 Kč/měsíc (130 Kč/hod.+ 18% prémie)
- Příplatek za noční směnu 1000 Kč
- Příspěvek na dopravu na 15 km max. 1000 Kč/za měsíc dle odpracovaných směn
- Motivační bonusy za víkendy, příspěvek na stravování - závodní kantýna, 25 dní dovolené,
penzijní připojištění
- Motivační mzdu, finanční růst po zaučení a další růst po získání dalších dovedností - 25000 - 30000
Kč/měsíc

Inzerent:
Ověřený uživatel Randstad Ostrava | Ostrava , Ostrava
Telefon: +420 770 147 132
Email: administrativa.ostrava@randstad.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel