Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8920

ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍCH STROJŮ - Mladcová

Inzerát č: P8920 | Vloženo: 08.11.2021 | Poslední aktualizace: 08.11.2021 11:30:52
D Plast a.s.- nabídka práce ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍCH STROJŮ - MladcováFirma:D Plast a.s.
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Mladcová, Zlín
Volné pracovní místo: ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍCH STROJŮ - Mladcová - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍCH STROJŮ - Mladcová - ZlínPlat:27.000 - 32.000Kč
Kontaktní email na pozici: ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍCH STROJŮ - MladcováEmail:malanikova@dplast.cz

Popis pracovní pozice:
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajišťování oprav a tedy perfektního stavu našich mašin ve výrobě
- komunikace s dodavateli ohledně oprav nebo dodání materiálu
- spolupráce na zavádění nových výrobních technologií
- občasné nákupy i mimo provozovnu (drobný materiál)
- firemní auto samozřejmě k dispozici

Požadujeme:
POŽADUJEME:
- technickou SŠ nebo relevantní praxi ve výrobě
- znalost práce na PC
- zkušenosti z výrobního prostředí
- silnou a samostatnou osobnost
- ŘP sk. B, případně VZV

Nabízíme:
NABÍZÍME:
- stabilitu společnosti, jsme na trhu přes 30 let
- 5 týdnů dovolené
- příspěvky na stravování (ve výši min. 65%)
- Flexi Passy (2x ročně v hodnotě 1.500kč)
- služební automobil k dispozici
- mobilní telefon (včetně tarifu i pro rodinné příslušníky)

Inzerent:
Ověřený uživatel Veronika Malaníková | Zlínsky kraj , Zlín
Telefon: +420776747421
Email: malanikova@dplast.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel