Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8880

Obsluha stroje - Mistr výroby v Ústí nad Labem

Volné pracovní místo: Ústí nad LabemMísto práce:Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
Volné pracovní místo: Obsluha stroje - Mistr výroby v Ústí nad Labem - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obsluha stroje - Mistr výroby v Ústí nad Labem - Ústí nad LabemPlat:25000 - 35000 Kč
Kontaktní email na pozici: Obsluha stroje - Mistr výroby v Ústí nad LabemEmail:vyrobausti@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Obsluha stroje - Mistr výroby v Ústí nad LabemTelefon:+420602111556

Popis pracovní pozice:
Náplň práce: organizace a řízení pracovní směny, dohled na dodržování technologie, kontrola kvality
výrobků, příjem a výdej materiálu a zboží.

Požadujeme:
Požadavky: SŠ, zručnost, spolehlivost, výhodou obsluha VZV a praxe, bydliště v Ústí nad Labem

Nabízíme:
Nabízíme: plat 25000 - 35000 Kč, odborné zaškolení, odpovídající pracovní ohodnocení a dotované
stravování
Kontakt: vyrobausti@email.cz, 602111556

Ověřený uživatel Petr Procházka | Ústí nad Labem , Ústí nad Labem
Telefon: +420602111556
Email: vyrobausti@email.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel