Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8790

Slévárenští dělníci s ubytováním na Zlínsku/Nástupy ihne

Volné pracovní místo: Zlínsky krajMísto práce:Zlín, Zlínsky kraj
Volné pracovní místo: Slévárenští dělníci s ubytováním na Zlínsku/Nástupy ihne - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Slévárenští dělníci s ubytováním na Zlínsku/Nástupy ihne - Zlínsky krajPlat:25.000,-Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Slévárenští dělníci s ubytováním na Zlínsku/Nástupy ihneEmail:at.wjagency@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Slévárenští dělníci s ubytováním na Zlínsku/Nástupy ihneTelefon:720 022 037
Další údaje o pozici: Slévárenští dělníci s ubytováním na Zlínsku/Nástupy ihneDalší údaje:Anna Thurnerová

Popis pracovní pozice:
Stabilní zaměstnání:
Jedná se o broušení odlitků, vytloukání a manipulaci s odlitky
Práce vhodná pro muže i bez praxe

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- fyzickou zdatnost
- pracovní morálku

Nabízíme:
- ubytování zajištěno na ubytovně v centru Zlína
- možnost čerpání záloh
- jednosměnný provoz s možností práce přesčas
- zajímavé platové podmínky

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie | Olomouc , Olomouc
Telefon: 739377039
Email: lc.wjagency@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel