Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8788

Svářeči a zámečníci/ubytování zdarma/nástup ihned! Olomouc

Volné pracovní místo: Olomoucký krajMísto práce:Olomoucký kraj
Volné pracovní místo: Svářeči a zámečníci/ubytování zdarma/nástup ihned! Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Svářeči a zámečníci/ubytování zdarma/nástup ihned! Olomouc - Olomoucký krajPlat:160 - 260,-Kč/hod.
Kontaktní email na pozici: Svářeči a zámečníci/ubytování zdarma/nástup ihned! OlomoucEmail:lc.wjagency@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Svářeči a zámečníci/ubytování zdarma/nástup ihned! OlomoucTelefon:+420 739 377 039
Další údaje o pozici: Svářeči a zámečníci/ubytování zdarma/nástup ihned! OlomoucDalší údaje:Cyprichová Lucie

Popis pracovní pozice:
Staňte se součástí našeho týmu a pracujte pro stabilní českou firmu. Nabízíme stabilní dlouholetou
perspektivní spolupráci a kariérní růst. Připojte se k nám a uplatněte své zkušenosti a potenciál.

Jaké znalosti by měl mít svářeč?

- SOU, obor strojírenství výhodou
- znalost čtení výkresové dokumentace
- praxe ve svařování MIG/MAG/přivaření trubky na plech
- platný certifikát pro metodu 135 výhodou

Požadujeme:
- platný výpis ze zdravotní dokumentace
- ochotu pracovat ve 12-ti / 7,5 hodinovém provozu, dle zařazení
- dobrou pracovní morálku

Nabízíme:
- ubytování přímo v areálu firmy ZDARMA
- práci na dohodu o pracovní činnosti DPČ, hlavní pracovní poměr HPP
- možnost týdenních záloh
- podporu koordinátora
- možnost přesčasů
- proškolení v oblasti strojírenství
- dlouhodobou spolupráci

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie | Olomouc , Olomouc
Telefon: 739377039
Email: lc.wjagency@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel