Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8787

Super práce-zálohy-ubytování a nástupy ihned! Olomouc

Volné pracovní místo: Olomoucký krajMísto práce:Olomouc, Olomoucký kraj
Volné pracovní místo: Super práce-zálohy-ubytování a nástupy ihned! Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Super práce-zálohy-ubytování a nástupy ihned! Olomouc - Olomoucký krajPlat:160 - 200,-Kč/h
Kontaktní email na pozici: Super práce-zálohy-ubytování a nástupy ihned! OlomoucEmail:lc.wjagency@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Super práce-zálohy-ubytování a nástupy ihned! OlomoucTelefon:+420 739 377 039

Popis pracovní pozice:
Co u nás budete dělat?

obsluhovat většinou plně automatické stroje a zařízení
montovat výrobky-turnikety, klece a mnoho dalších produktů
kontrolovat množství a kvalitu vyrobených dílů

Mimo jiné nabízíme zaměstnání SVÁŘEČŮM, SEŘIZOVAČŮM a MANIPULANTŮM.
Platové podmínky se určují dle zařazení a zkušeností.

Nejedná se o pásovou výrobu!

Zaměstnání je možné na brigádu i dlouhodobě na hlavní pracovní poměr.
Praxe není nutná, vše vás rádi naučíme.

Předpokládaný termín nástupu: IHNED

Požadujeme:
Práce vhodná spíše pro muže
logické myšlení
dobrý zdravotní stav
manuální zručnost
dodržování pracovní morálky
zodpovědnost a ochotu pracovat ve třísměnném provozu 7,5 h. s volnými víkendy

Nabízíme:
zajímavé platové ohodnocení
proškolení v oblasti strojírenství
stabilní zázemí
měsíční odměny (osobní ohodnocení, výkonnostní prémie,...)
dotované stravování
možnost ubytování
zastávka MHD přímo před firmou
moderní a čisté pracovní prostředí, vhodné i pro ženy
přátelský kolektiv
práce na dohodu o pracovní činnosti DPČ/ hlavní pracovní poměr HPP
možnost přesčasů
možnost týdenních záloh
podpora koordinátora

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie | Olomouc , Olomouc
Telefon: 739377039
Email: lc.wjagency@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel