Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8767

VSTUPNÍ OPERÁTOR

METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce VSTUPNÍ OPERÁTORFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: MělníkMísto práce:Velvary, Mělník
Volné pracovní místo: VSTUPNÍ OPERÁTOR - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: VSTUPNÍ OPERÁTOR - MělníkPlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: VSTUPNÍ OPERÁTOREmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: VSTUPNÍ OPERÁTORTelefon:603358885
Další údaje o pozici: VSTUPNÍ OPERÁTORDalší údaje:Petra Přibylová

Popis pracovní pozice:
Manipulace s VZV a jeřábnickou technikou - praxe nutná
Vstupní kontrola materiálu
Strojové zavádění, vyjímání, spojování kovových pasů
Vedení potřebné evidence

Požadujeme:
Vyučení
Schopnost pracovat v týmu a v nepřetržitém pracovním režimu
Manuální zručnost podmínkou
Spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Nástupní mzdu od 30 000 Kč
Garantované navýšení mzdy po zaškolení
Motivující finanční ohodnocení
Náborový příspěvek
Měsíční docházkový bonus
13. plat a 5 týdnů dovolené
Stravenkový paušál
Pravidelné meziroční navyšování mzdy
Roční příspěvek 6 000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení ..)
Sportovní permanentku

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina SNOPKOVÁ | Kladno , Velvary
Telefon: +420739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel