Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8699

Operátor výroby / Kolín

Volné pracovní místo: KolínMísto práce:Ovčáry, Kolín
Volné pracovní místo: Operátor výroby / Kolín - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor výroby / Kolín - KolínPlat:125 Kč/hod. v čistém
Kontaktní email na pozici: Operátor výroby / KolínEmail:poradova@propersona.sk
Kontaktní telefon na pozici: Operátor výroby / KolínTelefon:733221086
Další údaje o pozici: Operátor výroby / KolínDalší údaje:+421948105140

Popis pracovní pozice:
• Hledáme spolehlivé, šikovné a zručné operátory výroby do firmy zabývající se montáží autosedaček.

Požadujeme:
Nabízíme:
• Ubytování
• Příspěvek na ubytování až 3000kč
• Od 125Kč/hod /netto
• Bonusy až do výše 7.000Kč
• Stravenky
• Možnost přesčasů

Nabízíme:
Požadujeme:
• Manuální zručnost
• Dobrý zdravotní stav
• Dobrá orientace ve čtení montážních návodů

Ověřený uživatel Ivana Poradová | Mladá Boleslav , Mladá Boleslav
Telefon: +420733221086
Email: poradova@propersona.sk

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel