Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8689

Precizní místa s nástupy ihned-kontrola kvality, Olomouc

Volné pracovní místo: OlomoucMísto práce:Olomouc, Olomouc
Volné pracovní místo: Precizní místa s nástupy ihned-kontrola kvality, Olomouc - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Precizní místa s nástupy ihned-kontrola kvality, Olomouc - OlomoucPlat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: Precizní místa s nástupy ihned-kontrola kvality, OlomoucEmail:cv@123-prace.cz
Kontaktní telefon na pozici: Precizní místa s nástupy ihned-kontrola kvality, OlomoucTelefon:+420739377039

Popis pracovní pozice:
Nabízíme vám dlouhodobé zaměstnání vhodné pro muže i ženy. Firma se nachází přímo v Olomouci s výborným
dopravním spojením.
Samozřejmostí je exkurze, abyste se co nejlépe seznámili s provozem.
Pokud se rozhodnete pro nástup, čeká vás profesionální školení, kdy si osvojíte veškeré výrobní postupy a
vše co budete potřebovat v provoze.
Strojírenské vzdělání podmínkou, ale výhodou.

Vaší náplní práce bude:

- průběžná kontrola kvality vyrobených kusů
- obsluha výrobních zařízení na soustružně/brusírně
- průběžná kontrola kvality
- dodržování předepsané dokumentace
- provádění nezbytné kontroly výrobních zařízeních

Požadujeme:
Co od vás očekáváme?

- samostatnost a dobrou pracovní morálku
- logické myšlení
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
(2 dny ranní, 2 dny noční, 4 dny volna)
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu
(po-pá střídání R/O/N směn s volnými víkendy

- dlouhodobou spolupráci

Výhodou pro vás bude, když budete mít:

- praxi ve výrobním závodě, nejlépe strojírenství/automotive
- SOU se zaměřením elektro, strojní, servis strojů a zařízení

Nabízíme:
- zajímavé platové podmínky
- dotovanou stravu
- možnost záloh
- profesionální školící systém
- rozvoj kariéry
- nástupy ihned
- zastávka MHD přímo před firmou
- dlouhodobou spolupráci a přátelský přístup

Inzerent:
Ověřený uživatel Lucie Cyprichová | Olomouc , Praha 1
Telefon: +420739377039
Email: cv@123-prace.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel