Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8624

Operátor/ka výroby - Plzeň

DU-MI CZ s.r.o.- nabídka práce Operátor/ka výroby - PlzeňFirma:DU-MI CZ s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Operátor/ka výroby - Plzeň - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Operátor/ka výroby - Plzeň - Plzeň - městoPlat:105 - 120 Kč/ hod. v čistém
Kontaktní email na pozici: Operátor/ka výroby - PlzeňEmail:nabor@du-mi.cz
Kontaktní telefon na pozici: Operátor/ka výroby - PlzeňTelefon:+420 725 979 947

Popis pracovní pozice:
- výroba, montáž a kompletace plastových dílů
- jedná se o nenáročnou práci ve 3 - směnném provozu (po. - pá./ 7,5 hod.)

Požadujeme:
- manuální zručnost
- spolehlivost

Nabízíme:
- prémie, příplatky, bonusy...
- stravenky 80 Kč/den
- příspěvky na bydlení
- příspěvky na dopravu
- možnost zvýhodněného ubytování
- týdenní zálohy
- možnost přesčasů

Nástup možný ihned!

Ohledně více informací nás kontaktuje prostřednictvím odpovědného formuláře nebo telefonicky na: +420 725 979
947.
Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Inzerent:
Ověřený uživatel Tkáčová Alexandra | Plzeň - město , Plzeň
Telefon: 725979947
Email: nabor@du-mi.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel