Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8613

HPP v Plzni - Zámečník

Personal Centrum s.r.o.- nabídka práce HPP v Plzni - ZámečníkFirma:Personal Centrum s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň, Plzeň - město
Volné pracovní místo: HPP v Plzni - Zámečník - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: HPP v Plzni - Zámečník - Plzeň - městoPlat:29 500,-
Kontaktní email na pozici: HPP v Plzni - ZámečníkEmail:info@personalcentrum.cz
Kontaktní telefon na pozici: HPP v Plzni - ZámečníkTelefon:+420 771 147 676

Popis pracovní pozice:
Popis práce:
Kompletace klimatizačních jednotek, šroubové spoje, nýtování a tmelení.
Práce podle výkresové dokumentace na pracovišti, obsluha manuálního
nářadí (šroubováky, závitníky, kleště, svěráky, pilníky, posuvná měřidla,
úhelníky atd.) úklid svého pracoviště, dodržování bezpečnosti práce.

Požadujeme:
Požadavky:
Vyučení v oboru zámečník, nebo podobném technickém oboru s praxí,
zodpovědnost a pečlivost. Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci,
znalost nářadí pro zámečníky a znalost bezpečnosti práce.

Nabízíme:
Nabízíme:
- Dlouhodobobý hlavní pracovní poměr.
- Práce u Plzně cca 25 min. autobusem z autobusového nádraží
- Pracovní doba 6.00 - 14.00 hod.
- Jednosměnný provoz (pouze ranní směna).
- 29.500,-Kč/měs. + odměna za docházku 1500,- Kč
+ stravenky v hodnotě 100,- Kč
- Zajišťujeme ubytování. Nástup je možný ihned!

Inzerent:
Ověřený uživatel Personal Centrum | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: +420771147676
Email: info@personalcentrum.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel