Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8574

údržbář, pochůzkář

Siemens- nabídka práce údržbář, pochůzkářFirma:Siemens
Volné pracovní místo: ŠumperkMísto práce:Mohelnice, Šumperk
Volné pracovní místo: údržbář, pochůzkář - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: údržbář, pochůzkář - ŠumperkPlat:25000-30000
Kontaktní email na pozici: údržbář, pochůzkářEmail:miz@miz-olomouc.cz
Kontaktní telefon na pozici: údržbář, pochůzkářTelefon:604236536
Další údaje o pozici: údržbář, pochůzkářDalší údaje:Radka Miženková

Popis pracovní pozice:
Hledáme pracovníka na pozici údržbáře - pochůzkáře, kterou provádí naše společnost v areálu firmy Siemens
Mohelnice.

Praxe v oboru, zejména dlouhodobá vítána.
Požadavky: Řidičský průkaz sk. B., elektro vyhl. 50
Požadujeme spolehlivost, pečlivost, samostatné rozhodování.
Jednosměnný, v případě potřeby směnný provoz.
Mzda dle práce cca 25 000 - 30 000 Kč.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou.
Nabízíme: benefity, motivační odměny, stravné, po zapracování: příspěvek zaměstnavatele na penzijní
připojištění nebo kapitálové životní pojištění.

Nástup možný ihned.

Kontakt:
Životopis zasílejte na e-mail: miz@miz-olomouc.cz, případně poštou na adresu:
MIZ Olomouc s.r.o., U Panelárny 602/11, 779 00 Olomouc. Tel. 585 225 050.

Ověřený uživatel Radka Miženková | Olomoucký kraj , Olomouc-Chválkovice
Telefon: 585225050
Email: miz@miz-olomouc.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel