Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8563

Strojník Litovel

METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce Strojník LitovelFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: Olomoucký krajMísto práce:Víska 36, Litovel, Olomoucký kraj
Volné pracovní místo: Strojník Litovel - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Strojník Litovel - Olomoucký krajPlat:24 000,-
Kontaktní email na pozici: Strojník LitovelEmail:pracelitovel@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Strojník LitovelTelefon:603358885
Další údaje o pozici: Strojník LitovelDalší údaje:Petra Přibylová

Popis pracovní pozice:
Obsluha a seřízení tvarovací linky
Výroba profilů v požadované kvalitě
Dodržování technologických postupů

Požadujeme:
Vyučení
Základní znalost práce na PC
Schopnost pracovat v týmu a ve směnném provozu
Pozitivní přístup k práci

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Nástupní mzdu od 24 000 Kč
Garantované navýšení mzdy po zaškolení
Motivující finanční ohodnocení
Náborový příspěvek
Měsíční docházkový bonus
13. plat a 5 týdnů dovolené
Stravenkový paušál
Sportovní permanentku
Pravidelné meziroční navyšování mzdy
Roční příspěvek 6 000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení ..)

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina SNOPKOVÁ | Kladno , Velvary
Telefon: +420739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel