Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8558

Směnový mistr - Velvary

METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce Směnový mistr - VelvaryFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: KladnoMísto práce:Velvary, Kladno
Volné pracovní místo: Směnový mistr - Velvary - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Směnový mistr - Velvary - KladnoPlat:30 000,-
Kontaktní email na pozici: Směnový mistr - VelvaryEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Směnový mistr - VelvaryTelefon:603358885
Další údaje o pozici: Směnový mistr - VelvaryDalší údaje:Petra Přibylová

Popis pracovní pozice:
Zodpovídá za řízení cca 12 dělníků v provozu hutní výroby
Přiděluje práci podřízeným a sleduje plnění úkolů
Dohlíží na pracovní a technologickou kázeň
Kontroluje dodržování bezpečnosti práce

Požadujeme:
VŠ, nebo SŠ technického směru (částečně možno nahradit praxí v oboru)
Základní znalosti metalurgie neželezných kovů
Ovládání PC minimálně na uživatelské úrovni
Práce na směny
Vedení pracovního kolektivu
Odpovědnost, svědomitost, pečlivost

Nabízíme:
Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Nástupní mzdu od 30 000 Kč
Garantované navýšení mzdy po zaškolení
Motivující finanční ohodnocení
Náborový příspěvek
Měsíční docházkový bonus
13. plat a 5 týdnů dovolené
Stravenkový paušál
Pravidelné meziroční navyšování mzdy
Roční příspěvek 6 000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení ..)
Sportovní permanentku

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina SNOPKOVÁ | Kladno , Velvary
Telefon: +420739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel