Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P8226

VEDOUCÍ VÝROBY - řízení výroby, nástup dle domluvy, Městec K

Inzerát č: P8226 | Vloženo: 20.07.2021 | Poslední aktualizace: 21.07.2021 11:15:50
Volné pracovní místo: NymburkMísto práce:Městec Králové, Nymburk
Volné pracovní místo: VEDOUCÍ VÝROBY - řízení výroby, nástup dle domluvy, Městec K - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: VEDOUCÍ VÝROBY - řízení výroby, nástup dle domluvy, Městec K - NymburkPlat:od 35.000 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY - řízení výroby, nástup dle domluvy, Městec KEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Požadavky
• VŠ vzdělání strojírenského směru, možno i absolvent nebo SŠ s praxí na obdobné pozici
• silná osobnost s orientací na výsledek
• manažerské dovednosti, schopnost motivovat zaměstnance
• uživatelská znalost práce na PC

Náplň práce
• řízení výroby - cca 35 zaměstnanců
• vedení a motivace pracovního týmu
• úzká spolupráce s oddělením technologie, kvality a údržby
• optimalizace výrobních postupů a efektivity

Nabízíme
• dlouhodobou perspektivu v rostoucí společnosti
• různorodou a tvůrčí práci
• zaměstnanecké benefity
• nástup možný ihned nebo dle dohody

Mzdové podmínky
nástup 35.000,- Kč

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel