Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7968

Dělník výroby

METAL TRADE COMAX, a.s.- nabídka práce Dělník výrobyFirma:METAL TRADE COMAX, a.s.
Volné pracovní místo: KolínMísto práce:Ovčárecká 1452, Kolín, Kolín
Volné pracovní místo: Dělník výroby - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Dělník výroby - KolínPlat:25 000,-
Kontaktní email na pozici: Dělník výrobyEmail:prace@mtcomax.cz
Kontaktní telefon na pozici: Dělník výrobyTelefon:603358885
Další údaje o pozici: Dělník výrobyDalší údaje:Petra Přibylová

Popis pracovní pozice:
Balení hotových výrobků
Částečně práce v přípravně palet

Požadujeme:
Nástup možný ihned!

Spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
Týmového hráče a ochotu pracovat na směny (R/O)
Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
Práci v moderním závodě úspěšné české společnosti v Kolíně
Stabilní zaměstnání na HPP
Nástupní mzda od 25 000 Kč
Garantované navýšení mzdy po zaškolení
Motivující finanční ohodnocení
Náborový příspěvek
Měsíční docházkový bonus
13. plat a 5 týdnů dovolené
Dotované závodní stravování
Sportovní permanentku
Roční příspěvek 6 000 Kč na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Příspěvek na rekreaci vašich dětí do 15 let věku
Věrnostní odměnu na odpracovaná léta
Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení ..)

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina SNOPKOVÁ | Kladno , Velvary
Telefon: +420739583958
Email: prace@mtcomax.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel