Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7956

Brigádník - balení výrobků

Volné pracovní místo: BenešovMísto práce:Benešov, Benešov
Volné pracovní místo: Brigádník - balení výrobků - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigádník - balení výrobků - BenešovPlat:120/hod.
Kontaktní email na pozici: Brigádník - balení výrobkůEmail:katerina.kolarova@schreiberfoods.com
Kontaktní telefon na pozici: Brigádník - balení výrobkůTelefon:+420 778 799 298

Popis pracovní pozice:
CO BUDE VAŠE PRÁCE?

• Jednoduchá manuální práce v potravinářské výrobě
• Balení hotových výrobků a jejich štítkování
• Práce v čistém potravinářském provozu
• Místo výkonu práce: Benešov

Požadujeme:
CO POŽADUJEME?

• Pečlivost, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou práci
• Manuální zručnost, fyzickou zdatnost
• Minimální věk 18 let
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
NABÍZÍME VÁM:

• Dohodu o provedení práce
• Mzdu 120 Kč za hodinu
• Práce 2 dny v měsíci na cca 10 hodin
• Dlouhodobou spolupráci
• Nástup IHNED

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Kolářová | Benešov , Benešov
Telefon: +420 778 799 298
Email: katerina.kolarova@schreiberfoods.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel