Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Výroba » Inzerát Id P7934

HPP v Plzni - ŘIDIČ VZV

Personal Centrum s.r.o.- nabídka práce HPP v Plzni - ŘIDIČ VZVFirma:Personal Centrum s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Plzeň, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: HPP v Plzni - ŘIDIČ VZV - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: HPP v Plzni - ŘIDIČ VZV - Plzeňský krajPlat:27 000
Kontaktní email na pozici: HPP v Plzni - ŘIDIČ VZVEmail:info@personalcentrum.cz
Kontaktní telefon na pozici: HPP v Plzni - ŘIDIČ VZVTelefon:771147676
Další údaje o pozici: HPP v Plzni - ŘIDIČ VZVDalší údaje:https://www.facebook.com/PERSONAL-CENTRUM

Popis pracovní pozice:
Obsluha vysokozdvižného vozíku. Naskladňování a vyskladňování materiálu.
Zásobování jednotlivých středisek.

Požadujeme:
-      platné oprávnění VZV, platné oprávnění na elektrické vozíky se spalovacím
motorem skupinu I. a II
-      zkušenosti na retraku výhodou
-      praxe min. 1 rok
-      zodpovědnost a pečlivost
-      znalost základů bezpečnosti práce

Nabízíme:
Nabízíme:
-      stabilní práci v podniku v Plzni na dlouhodobý pracovní poměr
-      dvousměnný/třísměnný pracovní provoz
-      od 27.000,-Kč/měs. +osobní ohodnocení, příspěvek na stravování, pracovní oděvy
a obuv
-      nástup možný ihned, možnost ubytování a záloh

Inzerent:
Ověřený uživatel Personal Centrum | Plzeňský kraj , Plzeň
Telefon: +420771147676
Email: info@personalcentrum.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel